Podziękowanie dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 13
- Szczegóły
- Odsłony: 1589
Składamy serdeczne podziękowania Szkole Podstawowej nr 13 z Raciborza za prezenty z okazji Dnia Babci i Dziadka. Otrzymaliśmy mnóstwo krzyżówek, długopisów i słodkości. Mieszkańcy byli bardzo zadowoleni z tych upominków, które usprawniają ich pamięć i koncentrację. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.
Czytaj więcej: Podziękowanie dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 13
Koncert kolęd Chóru Męskiego z NSPJ
- Szczegóły
- Odsłony: 1531
Na początku stycznia w naszym Domu gościł Chór Męski z Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Raciborzu, który wyśpiewał nam piękne kolędy i pastorałki. Dziękujemy serdecznie za ten wspaniały występ.
Zabawa karnawałowa
- Szczegóły
- Odsłony: 1380
Na początku stycznia w Domu Pomocy Społecznej „Złota Jesień” odbyła się długo wyczekiwana zabawa karnawałowa. Grał dla nas zespół muzyczny „Pompa Band”, który swoją żywiołową muzyką porywał i zachęcał do wspólnej zabawy. Seniorzy bawili się wyśmienicie, każdy na miarę swoich możliwości pląsał na parkiecie.

Prośba o ograniczenie odwiedzin
- Szczegóły
- Odsłony: 1386
Racibórz, dnia 5 stycznia 2023 roku
W związku ze wzrostem liczby zachorowań na grypę i schorzeń grypopodobnych, prosi o ograniczenie odwiedzin mieszkańców.
Dom Pomocy Społecznej „Złota Jesień” w Raciborzu
Pożegnanie Starego Roku 2022
- Szczegóły
- Odsłony: 1474
Z dniem 30.12.2022 roku w świetlicy naszego Domu odbyło się uroczyste Pożegnanie Starego Roku. Frekwencja wśród mieszkańców dopisała. Bardzo miło było powspominać minione chwile i wydarzenia na podstawie wyświetlanych zdjęć z całego 2022 roku. Po zakończonej projekcji mieszkańcy częstowali się kawą i ciasteczkami, rozmawiali i żartowali. Podziękowano mieszkańcom za udział w terapii i wydarzeniach kulturowych oraz złożono życzenia na Nowy 2023 rok!

Wigilia 2022
- Szczegóły
- Odsłony: 1451
Po wielu dniach przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia, nasi mieszkańcy w dniu 24 grudnia zasiedli do wspólnego wigilijnego stołu. Był to czas bardzo wzruszający, pełen życzliwości, dobrych słów i życzeń Świątecznych. Ksiądz proboszcz Jerzy Hetmańczyk, wraz z wikariuszami złożyli życzenia naszym podopiecznym, podzielili się opłatkiem i odmówili modlitwę.











